Obsługa Kadrowa

Kadry WarszawaSprawy kadrowe nie należą do najłatwiejszych w żadnej firmie. W końcu oprócz wynagrodzeń w ich skład wchodzą także kwestie takie jak: ubezpieczenia, podatki, odszkodowania, czy ewentualne odprawy dla pracowników. Nasze biuro pomaga przedsiębiorstwom biorąc na siebie opiekę nad finansami pracowników.
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kadrowości. W Twoim imieniu możemy wypłacać zatrudnionym u Ciebie osobom wynagrodzenia. Zajmiemy się również opłacaniem składek emerytalnych i zdrowotnych oraz podatkami. Pensje będziemy ustalać dzięki monitorowaniu godzin pracy pracowników. Dopilnujemy również, aby wszyscy pracownicy mieli ważne badania okresowe i niezbędne kursy.
Zajmiemy się zarówno mniejszymi, jak i większymi przedsiębiorstwami. Dokładnie dopilnujemy kwestii związanych z finansami pracowników, niezależnie od liczby oddziałów i struktur firmy. Mamy niezbędne do tego doświadczenie, znamy przepisy prawne i wiemy doskonale jak załatwiać sprawy w urzędach. To, w jakim stopniu będziemy mieć kontrolę nad kadrami zależne jest od właścicieli obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw.
Gwarantujemy całkowitą poufność i bezpieczeństwo danych wszystkich osób zatrudnionych w obsługiwanych firmach.