Dotacje z Urzędu Pracy

Dotacje z Urzędu Pracy WarszawaPlanujesz otwarcie własnej działalności gospodarczej i potrzebujesz środków na start swojego biznesu? Dobrym sposobem może okazać się Dotacja z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy. Nie wiesz od czego zacząć? My Ci pomożemy!
Ubieganie się o dotacje unijne wymaga skompletowania wielu dokumentów. Oczywiście wszystko zaczyna się od pomysłu na biznes. Jednak nie każdy pomysł wiąże się z osiągnięciem zysków. My pomożemy Ci ocenić, czy Twój plan ma szansę na finansowanie  i jest przyszłościowy. Jeśli nie wiesz jak sporządzić biznesplan w tym także Ci pomożemy.
Dotacje wiążą się nie tylko z założeniem nowej działalności. Możesz ubiegać się o nie nawet, jeśli już prowadzisz firmę. Wówczas przysługuje Ci prawo do zorganizowania stażu finansowanego przez Urząd Pracy, zwrotu kosztów szkoleń, czy dopłaty do doposażenia miejsca pracy. Jednak tego typu działania również muszą być odpowiednio udokumentowane. Nasze biuro wie, jak to zrobić i z chęcią pomoże Ci uzyskać fundusze na wzmocnienie swojego przedsiębiorstwa.
Brak pieniędzy nie musi być problemem, jeśli wiesz jak je pozyskać. Nasi specjaliści posiadają taką wiedzę i na pewno się nią z Tobą podzielą. Przyjdź do naszego biura i skorzystaj z ich pomocy.